vrijdag 3 september 2010
RTV Oost menu NieuwsSportRadioTVUitzending gemistTeletekstDe OmroepOverijssel ActueelActies

Flyeractie vermiste Steenwijkse man

dinsdag 16 maart 2010 | 0:03 uur

De politie heeft maandagavond geflyerd in het Groningse Haren om meer te weten te komen over het lot van een vermiste man uit Steenwijk.

Flyeractie in Haren

Op de Kerklaan in Haren zijn flyers uitgedeeld aan automobilisten. Daar werd vorige week de uitgebrande auto van de man, de Turkse Halil Erol, teruggevonden. Erol wordt sinds februari vermist. De politie ging in eerste instantie niet uit van een misdrijf, maar toen de auto werd teruggevonden is het onderzoek uitgebreid. De familie van Erol is bang dat hij door een misdrijf om het leven is gebracht.

Nieuws

 

12345...>>

Nieuwstips?

Heeft u nieuwstips voor ons? Bel dan 074 - 2 456 456 of mail, bij voorkeur met foto, naar nieuws@rtvoost.nl. Heeft u ons gemist bij een evenement of gebeurtenis, dan kunt u ook daarvan de foto's mailen naar nieuws@rtvoost.nl.

Als u foto's mailt geeft u daarmee RTV Oost het recht deze te publiceren, eventueel met bronvermelding. RTV Oost is niet aansprakelijk voor oneigenlijk gebruik van toegezonden foto's.



Meld u hier aan

RTV Oost Weer & Verkeer Weer & Verkeer

1 melding(en) 2km

half bewolkt 18°

Eigen rechter spelen kan niet

Stelling

De vader van een slachtoffer heeft gistermorgen in de rechtbank van Zwolle een verdachte van pedofilie aangevallen. De vader kreeg te horen dat de verdachte niet alleen verdacht wordt van het maken van pornografische foto's van zijn minderjarige dochter maar ook van het plegen van ontuchtige handelingen. Toen ie dat hoorde, vloog de vader van het meisje van de publieke tribune en greep de verdachte vast. Drie politieagenten in de zaal moesten eraan te pas komen om de man tegen de grond te werken. 'Vader gaat de gevangenis in en de pedo gaat vrijuit i.v.m psychische problemen. Wedden', schrijft een bedroefde Nederlander op internet. 'Sorry', schrijft iemand anders, 'ik had precies hetzelfde gedaan.' 'De vader gaat nu zeker de cel in en moet schadevergoeding betalen aan de verdachte, zo gaat dat in ons land,' meent weer iemand anders. De meeste mensen hebben begrip voor de vader die even voor eigen rechter speelde. Maar dat kan niet, mag niet. We leven in een rechtstaat. De rechter bepaalt of iemand schuldig is en of welke straf hij krijgt. Anders is het hek van de dam. Wat vindt u?

Reclame

Matras Direct
We zijn er weer!Sweet Seventies

Reclame

Over Overijssel uit-agenda

Reclame