vrijdag 3 september 2010
RTV Oost menu NieuwsSportRadioTVUitzending gemistTeletekstDe OmroepOverijssel ActueelActies

Zilveren Anjer voor Rob Lokin

donderdag 10 juni 2010 | 14:06 uur

Rob Lokin heeft woensdag uit handen van Koningin Beatrix een Zilveren Anjer gekregen.

Zilveren Anjer

De huisarts en voormalig tropenarts uit Borne kreeg de onderscheiding voor zijn jarenlange inzet voor het Afrikafestival in Hertme. De Zilveren Anjer van het Prins Bernard Cultuurfonds wordt elk jaar uitgereikt aan personen die zich vrijwillig inzetten voor cultuur- of natuurbehoud. Het kleinood werd uitgereikt in het Amsterdamse Paleis op de Dam.

Meld deze reactie als ongepast

Marco

zondag 11 juli 2010 21:50

Die Zilveren Anjer is dik verdiend; het laatste festival was van grote klasse!

lijn

Nieuws

 

12345...>>

Nieuwstips?

Heeft u nieuwstips voor ons? Bel dan 074 - 2 456 456 of mail, bij voorkeur met foto, naar nieuws@rtvoost.nl. Heeft u ons gemist bij een evenement of gebeurtenis, dan kunt u ook daarvan de foto's mailen naar nieuws@rtvoost.nl.

Als u foto's mailt geeft u daarmee RTV Oost het recht deze te publiceren, eventueel met bronvermelding. RTV Oost is niet aansprakelijk voor oneigenlijk gebruik van toegezonden foto's.



Meld u hier aan

RTV Oost Weer & Verkeer Weer & Verkeer

geen filemeldingen

half bewolkt 19°

Meer salaris is beter voor iedereen

Stelling

Meer salaris is beter voor iedereen. Het antwoord op de economische problemen is meer loon. Dat denkt de vakbond FNV. Als mensen meer verdienen, geven ze meer uit en dat is goed voor de economie, zegt de bond. De lonen zouden daarom volgend jaar meer moeten stijgen dan de inflatie. Men denkt daarmee het consumentenvertrouwen te vergroten en de bestedingen aan te jagen. Bedrijven kunnen dat volgens de bond ook weer ophoesten. 'De ruimte om wat extra's te doen is er', zegt de FNV.. De looneis van de FNV wordt officieel pas op Prinsjesdag bekendgemaakt. Gedacht wordt dat die boven de 2% zal liggen. Meer salaris voor iedereen klinkt heel verleidelijk, maar is het verstandig en kan het wel? Hogere lonen eisen. Er is sprake van een economische crisis, bedrijven verkeren in grote problemen. Ontslagen zijn het gevolg. Overal wordt de broekriem aangehaald. Hoe kun je dan hogere lonen eisen? Je maakt bedrijven met zo'n onredelijk eis eerder kapot. Volgens de werkgevers kost deze eis juist banen en moeten we vooral matigen, de broekriem aanhalen. De bond denkt dat de ruimte er is. Wat vindt u? Wat is verstandig?

Reclame

Matras Direct
We zijn er weer!Sweet Seventies

Reclame

Over Overijssel uit-agenda

Reclame