WhatsApp:
Wil je meepraten tijdens de radio-uitzending, een plaatje aanvragen, foto's insturen, etc.? Stuur een (audio)berichtje naar de Radio Oost-app 06 - 4567 1 33 1.

Telefoon:

Bellen naar de radiostudio: 074 - 2 456 665

Facebook:
Op de Radio Oost Facebook-pagina volg je alles over de programma's van Radio Oost. Spelletjes, verzoekplaten, optredens terugkijken, het kan allemaal. Volg ons dus ook op Facebook.

E-mail onze radioprogramma's:
KlaarWakker: klaarwakker@rtvoost.nl
Goeiemorgen Overijssel: goeiemorgen@rtvoost.nl
De Lunch: sarah@rtvoost.nl
Goeiemiddag Overijssel: goeiemiddag@rtvoost.nl
Afslag Oost: afslagoost@rtvoost.nl
Ziezo Zaterdag: ziezozaterdag@rtvoost.nl
Toppers van Toen: toppersvantoen@rtvoost.nl
Ziezo Zondag: ziezozondag@rtvoost.nl
De Roze Golf: derozegolf@rtvoost.nl
Even Uitblazen: evenuitblazen@rtvoost.nl
Hoogtij: hoogtij@rtvoost.nl
Muziekpalet: muziekpalet@rtvoost.nl
Ongelofelijk! Humanisme in Overijssel: ongelofelijk@rtvoost.nl
Religieuze Muziek: religieuzemuziek@rtvoost.nl
Voor de muziek uit: vdmu@rtvoost.nl

Muziektip:
Heb je een tip voor de muziekredactie? Of wil je ons wijzen op een nieuw nummer of het bestaan van jouw band? Mail dan naar muziek@rtvoost.nl.

Bezoekadres:
Hazenweg 25
7556 BM Hengelo