nieuws

Uitslagen FBK Games 2010

Een overzicht van alle uitslagen van de FKB Games die zondag plaatsvonden in het FBK Stadion in Hengelo. Regen was spelbreker van de middag, waardoor er geen toptijden werden gelopen.

Uitslagen FBK Games 2010

Kogelslingeren heren

1. Sergij Lytvynov (DUI)78,98 m
2. Dilshod Nazarov (TAD)78,29 m
3. Krisztán Pars (HON) 77,14 m
4. Olli-Pekka Karjalainen (FIN) 76,94 m

Hinkstapspringen dames

1. Yargelis Savigne (Cub) 14,36 m
2. Anna Pjatych (Rus) 14,21 m
3. Joanna Skibinska (Pol) 13,99 m
4. Simona la Mantia (Ita) 13,84 m

110 meter horden heren

1. Andy Turner (GB) 13,34
2. Dwight Thomas (JAM) 13,49
3. Tyrone Akins (VS) 13,56
4. Maurice Wignall (JAM) 13,80
7. MARCEL VAN DER WESTEN 13,80

800 meter dames

1. Janeth Jepkosgei (KEN) 2.02,03
2. Lucia Klocova (SLW) 2.02,88
3. Jemma Simson (BG) 2.02,88
4. Gelete Burke (ETH) 2.02,89
7. YVONNE HAK 2.03,60
Discuswerpen heren:
1. Zoltán Kövágó (Hon) 65,51 m
2. Gerd Kanter (Est) 65,35 m
3. Gerhard Mayer (Oos) 63,82 m
4. Märt Israel (Est) 62,29 m
6. ERIK CADÉE 62,03 m

100 meter dames

1. Carmelita Jeter (VS) 11,16
2. Debbie Ferguson-McKenzie (BAH) 11,23
3. Chandra Sturrup (BAH) 11,29
4. Verena Sailer (DUI) 11,56

Hoogspringen heren

3.000 meter steeplechase heren
1. Benjamin Kiplagat (OEG) 8.17,12
2. Brimin Kipruto (KEN) 8.18,27
3. Brahim Taleb (MAR) 8.21,96
4. R. Mateelong (KEN) 8.23,31

Verspringen heren:

1. Dwight Phillips (VS) 8,42 m
2. Christian Reif (Dui) 8,27 m
3. Ignisious Gaisah (Gha) 8,09 m
4. Ndiss Kaba Badji (Sen) 8,06 m
5000 meter dames
1.Meseret Defar (Eth) 14.38,87
2. Emebet Anteneh (Eth) 14.56,88
3. Esther Chemutai (Ken) 14.57,16
4. Sara Moreira (Por) 14.59,54
13. ADRIENNE HERZOG 15.34,37

800 meter heren:

1. Abubaker Kaki (Sud) 1.45,66
2. Marcin Lewandowski (Pol) 1.46,23
3. Manuel Olmedo (Spa) 1.46,27
4. BRAM SOM 1.47,02

1.500 meter dames

1. Nancy Jebet Langat (Ken) 4.02,09
2. Christin Wurth-Thomas (VS) 4.04,88
3. Irene Jelagat (Ken) 4.06,45
4. Mimi Belete (Brn) 4.06,74
12. SUSAN KUIJKEN 4.18,02

3.000 meter heren:

1. Vincent Kiprop Chepkok (Ken) 7.41,48
2. Mike Kigen (Ken) 7.41,65
3. Mathew Kipkoech Kisorio,Ken 7.41,99
4. Yusuf Biwott (Ken) 7.43,01

200 meter dames

1. Debbie Dunn (VS) 22,97
2. Cydonie Mothersill (KaE) 23,14
3. Christine Ohuruogu (GB) 23,52
4. Lee McConnell (Sch) 23,64
6. JAMILE SAMUEL 23,81

100 meter heren:

1. Churandy Martina (NAn) 10,15
2. Mario Forsythe (Jam) 10,25
3. Trell Kimmons (VS) 10,27
4. Jeffrey Lawal-Balogun (GB) 10,43
6. CAIMIN DOUGLAS 10,47
(foto: TC Tubantia)

Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie? Tip de redactie via WhatsApp of via de mail.