nieuws

Competitie-indeling zondagamateurs

Zondagamateurs
Zondagamateurs
De KNVB heeft de nieuwe competitie-indeling amateurvoetbal bekendgemaakt. Hieronder een overzicht van de zondagamateurs.

ZONDAGAMATEURS:

Topklasse
Achilles’29, AFC, Argon, Baronie, Dijkse Boys, EVV, Gemert, Haaglandia, FC Hilversum, Hollandia, JVC Cuijk, FC Lienden, Quick’20, De Treffers, FC Oss, VVSB.
Hoofdklasse C
Alcides, Babberich, Be Quick 1887, FVC, Hoogeveen, HSC’21/Carparc, MSC-Antaris, NEC, Rheden, Rigtersbleek, RKHVV, Rohda Raalte, Sneek W-Z, WKE.

District Oost

Eerste klasse E
Achilles'12, Albatross, AWC, De Bataven, SC Enschede, Epe, Germania, Jonge Kracht, Longa'30, PH, SDOUC, Tubantia, Voorwaarts T, WSV.
Eerste klasse F:
Achilles 1894, Appingedam, Bergum, Dalen, DIO Groningen, Frisia 1883, Gronitas, GVAV-Rapiditas, HODO, Joure, Nieuw-Buinen, SC Erica, Stevo, SVBO.
Tweede klasse I
Alverna, Bemmel, Beuningse Boys, DIO'30, DVC'26, DVV, Erica'76, Grol, Orian, Presikhaaf, Quick 1888, Silvolde, Spero, Varsseveld.
Tweede klasse J
AGOVV, AJC'96, ATC'65, Columbia, DOS'19, Glanerbrug, Koninklijke UD, Markelo, Schalkhaar, TVC'28, Twenthe Goor, Vaassen, Wijhe'92, De Zweef.
Derde klasse A
Avanti Wilskracht, Berghuizen, De Tubanters, Eilermark, Hengelo, Luctor et Emergo, NEO, Oldenzaal, TVV, Victoria'28, Vogido, WVV'34.
Derde klasse C
Angeren, Brummen, Concordia, DCS, Doetinchem, FC Trias, Pax, Ruurlo, SML, Veluwezoom, VIOD, WVC.
Vierde klasse A
Borne, BWO, 't Centrum, DSVD, Enschedese Boys, GFC, Hector, Losser, De Lutte, Mediterraneo, Rood Zwart, Vosta.
Vierde klasse B
Almelo, Enter, Fleringen, KOSC, MVV'29, Omhoog, Reutum, Saasveldia, De Tukkers, UD Weerselo, Wierden, Zenderen Vooruit.
Vierde klasse C
Ajax B, Bon Boys, Dinxperlo, FC Eibergen, Gendringen, Sp. Lochem, Neede, Reunie, RKZVC, Ulftse Boys, Vorden, Vosseveld.
Vierde klasse H
ABS, Colmschate'33, Dalfsen, DAVO, Dedemsvaart, EMMS, GA Deventer, Haarle, Helios, IJsselstreek, Overwetering, Turkse Kracht.
Vijfde klasse A
Barbaros, Bornerbroek, DTC'07, EMOS, Heracles, LSV, Phenix, RSC, Sp. Overdinkel, Sportlust Vroomshoop, UDI, Wilhelminaschool.
Vijfde klasse B
Bentelo, BSC Unisson, Buurse, DEO, Erix, Holten, Klein Dochteren, Lochuizen, Rekken, TVO, Vios Beltrum, Witkampers.
Vijfde klasse C
AD'69, Bredevoort, GWVV, Keijenburgse Boys, KSH, Marienveld, MEC, MvR, Stokkum, SVGG, Winterswijk, Zelhem.
Zesde klasse A
Balkbrug, Delden, Epse, La Premiere, Langeveen, Manderveen, Nieuw Heeten, Rijssen Vooruit, RKSV, Terwolde, V en L, Vasse, Vilsteren, WWV.
Zesde klasse B
Diepenheim, EGVV, GSV'63, Halle, Hoeve Vooruit, KSV, Meddo, Noordijk, Ratti, Rietmolen, SVBV, SVV'91, Wolfersveen.

District Noord

Klik hier voor uw club uit Overijssel in district Noord

Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie? Tip de redactie via WhatsApp of via de mail.