nieuws

Dames FC Zwolle verliezen inhaalduel

FC Zwolle
FC Zwolle
De dames van FC Zwolle hebben donderdagavond het inhaalduel met Willem II verloren. Op sportcomplex Bijstervelden in Tilburg werd het 2-0 voor de thuisploeg.
Het duel werd vorige week afgelast door de regenval, maar kon donderdag dus wel gespeeld worden. Voor het oog van ongeveer 125 toeschouwers kwam Willem II vlak na rust op voorsprong door Marjolijn van den Bighelaar uit een strafschop. Na ruim een uur verdubbelde Jette van Vlerken de voorsprong. Door de nederlaag heeft Zwolle, dat laatste staat, nu een achterstand van negen punten op Willem II dat een plek hoger staat.
FC Twente komt vrijdag in actie, het restant van 43 minuten van het duel tegen VVV-Venlo wordt dan uitgespeeld in Hengelo.

Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie? Tip de redactie via WhatsApp of via de mail.