nieuws
RTV Oost creëert ‘Studio Fortmond’

Hengelo, woensdag 12 januari 2011
Deze week worden zeer hoge waterstanden verwacht in de IJssel. Het vele smeltwater dat vanuit het Duitse achterland wordt aangevoerd, is er de oorzaak van dat steden en dorpen langs de IJssel hun voorzorgsmaatregelen moeten treffen. Ook de boeren langs de rivier hebben last van het hoge water.
RTV Oost gaat op een bijzondere manier verslag doen van het natuurfenomeen: verslaggever Tom van 't Einde en cameraman Michel Korndörffer gaan twee dagen lang in een camper bivakkeren in de buurtschap Fortmond. Het plaatsje in de uiterwaarden tussen Olst en Wijhe zal de komende dagen door het rivierwater geheel van de buitenwereld worden afgesloten.
Vanaf woensdag 12 januari 14.00 uur doen Tom en Michel in de uitzendingen van Radio Oost en in het TV Oost Nieuws verslag van hun belevenissen. Onder de noemer ‘Studio Fortmond’ geven zij een indruk van het dagelijks leven in Fortmond tijdens hoog water. Op de website www.rtvoost.nl zullen hun audio- en videoverslagen terug te vinden zijn.
Noot voor de pers:
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Jan Erik Plettenburg – Eindredacteur Radio Oost Nieuws