nieuws
Sjak Balvert - raadslid

Sjak Balvert is een raadslid van een eenmansfractie in de gemeenteraad. Hij is een jaar of veertig, heeft een grote mond en zit in de kroeg om te luisteren naar de mening van de gewone man. Maar eigenlijk heeft hij daar geen behoefte aan, want hij weet het zelf beter.
Balvert is een sportleraar die via locale bekendheid in de politiek is gekomen. Zijn judoteam had gewonnen en toen heeft het CDA gevraagd of hij lijstduwer wilde worden. Hij kwam in de raad met voorkeursstemmen en kreeg toen met iedereen ruzie. Balvert stapte uit de partij zonder z'n zetel af te geven en heeft nu een eenmanspartij.
Hij zit vol met plannen, maar de enigen die daar beter van worden zijn altijd hijzelf en z'n vriendjes. Z'n vrienden aan de bar proberen voortdurend met voorbeelden zijn pompeuze geblaas door te prikken.
Toen hij nog iets voorstelde in de stad is hij getrouwd met Simone. Hoewel hun relatie niet erg goed is, houdt hij toch wel veel van haar.