Nieuws

Is dit het aller állerbeste studentenhuis van Enschede?

De dames en heren van Huize Altijd Blauw
De dames en heren van Huize Altijd Blauw © RTV Oost / Nout Peper
Biertje in de hand en gáán. Met die instelling kun je heel ver komen bij de Student House Games. Het Enschedese studentenleven stond de afgelopen twee weken in het teken van dit evenement. Met nog een paar dagen te gaan, besloten we een kijkje te nemen bij een van de meest fanatieke huizen.
Het idee achter het evenement is simpel; de deelnemende huizen krijgen een paar keer per week een lijst met opdrachten. Het huis dat na twee weken de meeste opdrachten succesvol heeft afgerond, wint het evenement.

Sexy carwash

Hoe moeilijker de challenge, hoe meer punten je binnensleept. Er staan heel wat opmerkelijke opdrachten op de lijst. Denk aan: 'doe een sexy carwash', of 'maak een zo hoog mogelijke toren van meubels'.
De dames en heren van Huize Altijd Blauw staan hoog in het klassement. En da's niet gek, want ze zijn bereid héél ver te gaan:

Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie? Tip de redactie via WhatsApp of via de mail.