Nieuws
Automobilist ernstig gewond naar ziekenhuis na eenzijdig ongeluk, weg tussen Schalkhaar en Heeten komende uren afgesloten
De Spanjaardsdijk is tussen Schalkaar en Heeten afgesloten vanwege een ernstig verkeersongeluk. De weg blijft naar verwachting de komende uren nog afgesloten voor de hulpverlening en onderzoek naar de oorzaak. Een automobilist raakte ernstig gewond. Hij is met spoed naar het ziekenhuis in Zwolle overgebracht door een ambulance.
De man raakte met de auto door nog onbekende oorzaak van de weg en botste tegen een boom. Hij zat alleen in de auto. Een trauma-arts is met een helikopter naar de plek van het ongeluk gebracht om de man te stabiliseren. De arts is met het slachtoffer meegegaan in de ambulance naar het ziekenhuis.

De verkeersongevallenspecialisten van de politie gaan, nu de hulpverlening ter plekke is afgerond, onderzoek doen naar de oorzaak waarna het autowrak wordt geborgen. De weg was urenlang afgesloten.