Betaald voetbal
PEC Zwolle Vrouwen door late treffers langs VV Alkmaar

PEC Zwolle Vrouwen is de tweede seizoenshelft begonnen met een overwinning. Bij VV Alkmaar won de ploeg van trainer Joran Pot met 3-0. Het was de tweede zege van het seizoen.
In de eerste helft waren er aan beide kanten enkele kansen te noteren, maar een treffer viel er voor rust niet. Na rust duurde het ook even voor de score werd geopend, maar een kwartier voor het einde was het raak. Jassina Blom werd neergelegd in de zestien en Dominique Bruinenberg schoot haar vierde van het seizoen binnen.
Nog twee treffers
Kort erna kregen Naomi Hilhorst en Maxime Bennink goede kansen op de tweede treffer, maar scoorden niet. Kely Pruim zorgde wel voor de 0-2 en direct erna maakte Bennink ook nog de 0-3. Door de zege komt PEC op 9 punten uit 10 duels en daarmee is het zesde.