Betaald voetbal

Chery voor het eerst opgeroepen voor Surinaams elftal, Szöke naar EK

Tjaronn Chery
Tjaronn Chery © Orange Pictures
Enschedeër Tjaronn Chery is voor het eerst opgeroepen voor het nationale elftal van Suriname. Bondscoach Dean Gorre nam hem op in de groep voor de duels met de Kaaimaneilanden en Aruba.
Voetballers kunnen sinds kort een Surinaams sportpaspoort aanvragen en daardoor kan Gorre veel spelers uit Nederland oproepen. Naast Chery zitten ook bekende namen als Ryan Donk, Ramon Leeuwin, Ryan Koolwijk en Warner Hahn in de selectie.

Nederlands elftal

Chery zat in 2015 onder Guus Hiddink in de selectie van het Nederlands elftal voor het duel tegen de Verenigde Staten, maar kwam toen niet in actie.

Szöke naar EK

Adrian Szöke van Heracles Almelo is geselecteerd voor Jong Hongarije, dat op het EK van later deze maand speelt tegen onder meer Nederland. Duitsland en Roemenië zijn de andere tegenstanders in de groep.

Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie? Tip de redactie via WhatsApp of via de mail.