Sport
Zerrouki maakt debuut bij Algerije, assist De la Torre

Ramiz Zerrouki heeft donderdagavond zijn debuut gemaakt voor het nationale elftal van Algerije. De middenvelder van FC Twente viel na een uur in bij de wedstrijd tegen Zambia om kwalificatie voor de Africa Cup.
Het duel eindigde uiteindelijk in een 3-3 gelijkspel. Maandag speelt Algerije in eigen land tegen Botswana.
De la Torre
Heracles-middenvelder Luca de la Torre deed van zich spreken bij zijn rentree bij het nationale elftal van de Verenigde Staten. In de vriendschappelijke interland tegen Jamaica verzorgde de invaller na rust de assist bij een doelpunt van Sebastian Lletget. De Amerikanen wonnen het treffen met 4-1. Voor De la Torre was het zijn tweede interland.
Van 't Schip stunt met Griekenland
Bondscoach John van 't Schip heeft met Griekenland voor een verrassing gezorgd in de openingswedstrijd van de kwalificatie voor het WK. De oud-trainer van PEC Zwolle en FC Twente zag dat de Europees kampioen van 2004 knap een punt overhield aan het uitduel met Spanje. In Granada kwamen de manschappen van Luis Enrique niet verder dan 1-1.