Betaald voetbal

FC Twente Vrouwen als koploper play-offs in na zege bij PSV

Twente viert de winnende treffer
Twente viert de winnende treffer © Orange Pictures
FC Twente Vrouwen gaat als koploper de play-offs om de landstitel in. Het won vanavond de laatste wedstrijd van de reguliere competitie met 2-1 bij PSV en nam daarmee de koppositie over van die ploeg.
In de eerste helft waren er aan beide kanten kansen te noteren, maar de bal ging er niet in. Na een uur was het wel raak en was het Esmee Brugts die PSV op voorsprong zette. Twente kwam niet lang daarna op gelijke hoogte door een eigen doelpunt van Mandy van den Berg. Fenna Kalma bezorgde de ploeg uit Enschede zelfs de drie punten met een fraaie treffer.

Play-offs

Twente en PSV gaan nu met Ajax en ADO Den Haag in een poule van vier strijden om de landstitel. Daarin nemen de ploegen de helft van de punten uit de reguliere competitie mee. Bekijk hier de stand van de play-offs. Eerst volgen voor Twente nog de finale van de Eredivisie Cup (komende zaterdag) en de halve finale van de KNVB Beker tegen ADO. Die staat op het programma na de interlandperiode.

Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie? Tip de redactie via WhatsApp of via de mail.