Amateurvoetbal

Uitslagen poulefase districtsbeker

Districtsbeker
Districtsbeker
Hieronder een overzicht van de duels in de districtsbeker van de ploegen uit de hoofdklasse en eerste klasse.

Poule 41

Zaterdag 24 augustus
OWIOS - WHC 0-3
SDC Putten - Rohda Raalte 3-0
Dinsdag 27 augustus
WHC - SDC Putten 2-1
Zaterdag 31 augustus
SDC Putten - OWIOS 9-2
WHC - Rohda Raalte 1-2
Dinsdag 3 september
Rohda Raalte - OWIOS 6-0

Stand

1. SDC Putten 3-6 (13-4)
2. Rohda Raalte 3-6 (8-4)
3. WHC 3-6 (6-3)
4. OWIOS 3-0 (2-18)
SDC Putten en Rohda Raalte naar tweede ronde.

Poule 45

Zaterdag 24 augustus
Sparta Enschede - Grol 1-2
Zondag 25 augustus
Longa'30 - Quick'20 1-3
Dinsdag 27 augustus
Quick'20 - Sparta Enschede 5-1
Woensdag 28 augustus
Grol - Longa'30 2-1
Zaterdag 31 augustus
Longa'30 - Sparta Enschede 0-5
Zondag 1 september
Grol - Quick'20 0-4

Stand

1. Quick'20 3-9 (12-2)
2. Grol 3-6 (4-6)
3. Sparta Enschede 3-3 (7-7)
4. Longa'30 3-0 (2-10)
Quick'20 en Grol naar tweede ronde

Poule 46

Zaterdag 24 augustus
Rigtersbleek - SVZW 1-4
DOS'37 - Achilles'12 3-0
Dinsdag 27 augustus
Achilles'12 - Rigtersbleek 2-0
SVZW - DOS'37 1-1
Zaterdag 31 augustus
SVZW - Achilles'12 9-0
DOS'37 - Rigtersbleek 3-1

Stand

1. SVZW 3-7 (14-2)
2. DOS’37 3-7 (7-2)
3. Achilles’12 3-3 (2-12)
4. Rigtersbleek 3-0 (2-9)
SVZW en DOS'37 door naar tweede ronde

Poule 47

Zaterdag 24 augustus
Luctor et Emergo - DETO Twenterand 1-3
Zondag 25 augustus
TVC'28 - Glanerbrug 1-2
Dinsdag 27 augustus
DETO Twenterand - TVC'28 1-1
Glanerbrug - Luctor et Emergo 4-2
Zaterdag 31 augustus
Glanerbrug - DETO Twenterand 3-0
Zondag 1 september
Luctor et Emergo - TVC'28 5-0

Stand

1. Glanerbrug 3-9 (9-3)
2. DETO Twenterand 3-4 (4-5)
3. Luctor et Emergo 3-3 (8-7)
4. TVC’28 3-1 (2-8)
Glanerbrug en DETO Twenterand door naar tweede ronde.

Poule 49

Zaterdag 24 augustus
DVS'33 Ermelo - Go Ahead Kampen 2-3
Urk - Nunspeet 0-0
Dinsdag 27 augustus
Go Ahead Kampen - Urk 1-1
Zaterdag 31 augustus
Go Ahead Kampen - Nunspeet 1-2
Urk - DVS'33 Ermelo 3-0
Dinsdag 3 september
Nunspeet - DVS'33 Ermelo 3-2

Stand

1. Nunspeet 3-7 (5-3)
2. Urk 3-5 (4-1)
3. Go Ahead Kampen 3-4 (5-5)
4. DVS’33 3-0 (4-9)
Urk en Nunspeet door naar tweede ronde

Poule 50

Zaterdag 24 augustus
MSC - Berkum 0-2
Woensdag 28 augustus
Berkum - DOS Kampen 7-1
Zaterdag 31 augustus
DOS Kampen - MSC 0-2

Stand

1. Berkum 2-6 (9-1)
2. MSC 2-3 (2-2)
3. DOS Kampen 2-0 (1-9)
Berkum en MSC door naar tweede ronde.

Poule 51

Zaterdag 24 augustus
Hoogeveen - Noordscheschut 6-2
Zondag 25 augustus
Steenwijk - Nieuw Buinen 0-4
Dinsdag 27 augustus
Noordscheschut - Steenwijk 2-1
Hoogeveen - Nieuw Buinen 0-2
Zaterdag 31 augustus
Noordscheschut - Nieuw Buinen 1-2
Zondag 1 september
Steenwijk - Hoogeveen 1-3

Stand

1. Nieuw Buinen 3-9 (8-1)
2. Hoogeveen 3-6 (9-5)
3. Noordscheschut 3-3 (5-9)
4. Steenwijk 3-0 (2-9)
Nieuw Buinen en Hoogeveen door naar tweede ronde.

Poule 52

Zaterdag 24 augustus
PKC'83 - SVBO 2-0
Staphorst - ACV 2-2
Dinsdag 27 augustus
ACV - PKC'83 1-3
SVBO - Staphorst 2-3
Zaterdag 31 augustus
ACV - SVBO 5-0
PKC'83 - Staphorst 1-4

Stand

1. Staphorst 3-7 (9-5)
2. PKC’83 3-6 (6-5)
3. ACV 3-4 (8-5)
4. SVBO 3-0 (2-10)
Staphorst en PKC'83 door naar tweede ronde

Poule 58

Zaterdag 24 augustus
SC Genemuiden - Emmen 4-0
WVF - Olde Veste'54 2-1
Dinsdag 27 augustus
Emmen - WVF 2-2
Zaterdag 31 augustus
Emmen - Olde Veste'54 1-1
WVF - SC Genemuiden 3-3
Dinsdag 3 september
Olde Veste'54 - SC Genemuiden 1-3

Stand

1. SC Genemuiden 3-7 (10-4)
2. WVF 3-5 (7-6)
3. Emmen 3-2 (3-7)
4. Olde Veste’54 3-1 (3-6)
SC Genemuiden en WVF door naar tweede ronde.
Lees meer:

Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie? Tip de redactie via WhatsApp of via de mail.