Nieuws
Bewoners Deurningerstraat Enschede na brand nog niet naar huis

De bewoners van de Deurningerstraat in Enschede, die vannacht hun huis uit moesten vanwege een brand, mogen nog niet naar huis. Ook de vier getroffen bedrijfspanden blijven nog dicht.
Het gaat om 19 mensen die boven de Couponhal Tapijten wonen en de winkels ernaast. Onderzoek heeft uitgewezen dat de panden niet veilig zijn. Wanneer dat wel zo is, is nog onduidelijk. De bewoners kunnen wel onder begeleiding persoonlijke bezittingen uit hun woning halen.
Afgelopen nacht brak brand uit in een bedrijfshal van de Couponhal Tapijten aan de Deurningerstraat. De brand ging gepaard met veel rook en daardoor veel stank. De brandweer adviseerde om ramen en deuren te sluiten. Door een meetploeg zijn er metingen verricht naar gevaarlijke stoffen. Er zijn geen hoge concentraties van aangetroffen. De oorzaak van de brand is nog niet bekend.
Lees meer:
Lees meer: