Betaald voetbal

Tom Veelers en Albert Timmer langer bij Argos-Shimano

Albert Timmer
Albert Timmer
Tom Veelers uit Oldenzaal en Albert Timmer uit Hardenberg hebben hun contract verlengd bij de wielerploeg van Argos-Shimano.
De ploegleiding is uiterst tevreden over beide coureurs. "Tom is een belangrijke schakel in ons team en hij heeft zich de laatste jaren ontwikkeld als een van de beste aantrekkers van de sprint en hij kan ook zelf goede resultaten halen in de sprint in een klassieker zoals Parijs - Roubaix." Ploegleider Rudie Kemna heeft ook lovende woorden voor Albert Timmer. " Hij rijdt vanaf het begin al in ons team  en is een renner met grote mogelijkheden. Hij is veelzijdig en teamgericht." Zowel Veelers als Timmer rijden nu tot het einde van 2015 voor Argos-Shimano  

Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie? Tip de redactie via WhatsApp of via de mail.