nieuws
Trombosedienst Deventer Ziekenhuis beste van Nederland

De Trombosedienst van het Deventer Ziekenhuis was in 2012 de beste van Nederland. Dat blijkt uit een overzicht van de Federatie van Nederlandse Trombosediensten.
De Deventer Trombosedienst behoort al jarenlang tot de top van Nederland. Een trombosedienst controleert de behandeling van patiënten met bloedstollingsremmende middelen. Patiënten krijgen deze middelen als er een verhoogd risico is op stolselvorming in de bloedvaten.
In Nederland, de Antillen en twee Spaanse vakantieoorden zijn 57 trombosediensten. Jaarlijks geven zijn hun resultaten door aan de Federatie van Nederlandse Trombosediensten. In 2012 was de Trombosedienst van het Deventer Ziekenhuis de best presterende, zowel bij de patiënten die langer dan zes maanden gecontroleerd worden als bij de groep patiënten die twee tot zes maanden in de trombosedienst zaten.