nieuws

Nablussen brand in voormalig zwembad Reulver Enschede duurt halve dag

De brandweer heeft nog zeker een halve dag nodig om de brand in voormalig zwembad Reulver in Enschede te blussen.
Het nablussen van de brand vergt veel tijd, omdat de brandweer de vuurhaard moeilijk kan bereiken. De brandweer is bezig om een deel van het gebouw te slopen om dichter bij het vuur te kunnen komen. De brand is wel onder controle.

Ramen en deuren gesloten houden

De woonomgeving ondervindt overlast van rook en stank. De brandweer adviseert de bewoners van de wijk Stroinkslanden om voorlopig ramen en deuren gesloten te houden.
Het zwembad wordt al geruime tijd niet meer gebruikt. Het pand staat leeg, maar is nog wel aangesloten op het elektriciteitsnet. Volgens de brandweer is de oorzaak van de brand niet duidelijk. De politie ziet geen reden tot onderzoek naar de oorzaak van de brand.
Bekijk de video in HD op YouTube
Lees meer:

Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie? Tip de redactie via WhatsApp of via de mail.