nieuws

Ronald en Michel Mulder openen beurs met gongslag

Ook koningin Máxima luidde de gong
Ook koningin Máxima luidde de gong
De schaatsbroers Mulder uit Zwolle luiden vanochtend de gong op de Amsterdamse beurs.
Ronald en Michel Mulder trappen met de gongslag ook de Nederlandse editie af van de Wereld MS-dag, de dag van de zenuwaandoening Multiple Sclerose. Vanaf de gongslag zijn ze ook officieel ambassadeurs van de stichting MS Research.
Met de gongslag wordt dagelijks de aandelenhandel gestart. Elke dag is de eer aan iemand anders. Het is niet de eerste keer dat de beurs wordt geopend door een Overijsselaar. In februari werd dit gedaan door een robot van de Universiteit Twente.
Er is behalve de gongslag meer georganiseerd voor de Wereld MS-dag. Zanger Wolter Kroes vraagt er met een treintour door Nederland aandacht voor. Hij zingt in alle twaalf provincies op een NS-station zijn WK-lied. In Overijssel doet hij dat in Zwolle. De zanger komt om 10.13 uur aan en wordt daar ontvangen door burgemeester Meijer. Hij brengt daarna het WK-lied ten gehore met het Kamper Uienkoor.

Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie? Tip de redactie via WhatsApp of via de mail.