nieuws

Dusan Tadic voor vier jaar naar Southampton

Dusan Tadic zet definitief zijn carrière voort bij het Engelse Southampton. De Serviër maakt de overstap van FC Twente naar de Premier League en zette zijn handtekening onder een contract voor vier jaar.
"Het is een erg goed gevoel om te tekenen", zegt Tadic op de website van de club. "Dit is een heel mooie club, waar ik veel goede dingen over heb gehoord. Ik heb het trainingscomplex al gezien en er werken hier erg veel aardige mensen, waaronder de coaches, dus ik ben erg blij om hier te zijn."
Tadic kwam in 2012 naar Enschede en werd gelijk een bepalende speler. In de competitie speelde hij 66 wedstrijden, daarin maakte hij 28 doelpunten en gaf hij 27 assists. Tadic komt in Engeland te spelen onder trainer Ronald Koeman, die onlangs overkwam van Feyenoord. Met de transfer is naar verluidt een bedrag van 14 miljoen euro gemoeid. FC Twente ziet in Hakim Ziyech van sc Heerenveen de opvolger van Tadic. De clubs zouden inmiddels in gesprek zijn over een overgang.

Bekijk de video in HD op YouTube.

Lees meer:
Lees meer:
Lees meer:
Lees meer:
Lees meer:
Lees meer:
Lees meer:
Lees meer:

Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie? Tip de redactie via WhatsApp of via de mail.