nieuws
Bram Tankink uit Haaksbergen twee jaar langer bij Belkin

Wielrenner Bram Tankink uit Haaksbergen heeft zijn contract bij Belkin twee jaar verlengd.
De 35-jarige Tankink is als wegkapitein een van de meest ervaren renners bij de Nederlandse formatie. Hij stapte in 2007 over van Quick Step naar Rabobank, dat vanaf 2013 verder ging als Blanco en Belkin.
Doorgroeien
"De structuur bij deze ploeg vind je niet bij heel veel andere ploegen", reageerde Tankink. "Mijn rol als koerskapitein bevalt me heel goed. Met een aantal sterke kopmannen denk ik dat deze ploeg nog verder kan doorgroeien en daar draag ik graag mijn steentje aan bij."
Lotto
Tankink rijdt volgend jaar niet onder de naam Belkin, dat stopt als sponsor. Het team tekende al wel een intentieverklaring met De Lotto en schaatsteam BrandLoyalty om samen verder te gaan. BrandLoyalty wordt subsponsor van het schaats-wieler-project, terwijl De Lotto een van de beoogde hoofdsponsors is. Het team zoekt nog een tweede hoofdsponsor.
Lees meer:
Lees meer:
Lees meer: