nieuws

Allerlei culturen samen aan tafel tijdens Integratiediner Enschede

Tijdens het Nationaal Integratiediner hebben 16.000 mensen uit verschillende culturen samen met elkaar gegeten. Dat gebeurde in het hele land. Maar het initiatief komt oorspronkelijk uit Twente. In 2011 is schoonmaakbedrijf Asito ermee begonnen.
Asito heeft zelf 10.000 schoonmakers in dienst met meer dan 90 verschillende culturen. Om elkaar beter te leren kennen is 3 jaar geleden voor het eerst het diner georganiseerd waarbij iedereen iets klaarmaakt uit zijn of haar eigen cultuur. Dat idee is door meer bedrijven overgenomen en daarom zijn er nu op veel plekken integratiediners.
In Overijssel werd vanavond bijvoorbeeld door 250 mensen samen gegeten in stadion De Grolsch Veste in Enschede. De hapjes kwamen uit onder Nigeria, Indonesië, Nederland, Thailand en Maleisië.
Lees meer:
Lees meer:
Lees meer:

Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie? Tip de redactie via WhatsApp of via de mail.