nieuws
Esther Bánki nieuwe directeur Natura Docet Wonderryck Twente in Denekamp
Esther Bánki wordt per 1 december de nieuwe directeur van Natura Docet in Denekamp. Ze is de opvolgster van Stans van der Veen die afscheid neemt van het museum.
Natura Docet maakte de afgelopen jaren een grote verandering door. Het oudste regionale natuurhistorische museum van Nederland veranderde de naam in Natura Docet Wonderryck Twente. Er was een grote verbouwing en het museum is opnieuw ingericht.
Stijgende bezoekersaantallen
Van der Veen leidde sinds begin 2009 die veranderingen. Sinds de verbouwing is het aantal bezoekers flink gestegen. Voor de metamorfose kwamen gemiddeld zo'n 17.000 bezoekers per jaar naar Denekamp. Dit jaar wordt een bezoekersaantal van 40.000 verwacht.
Esther Bánki was de afgelopen 11 jaar directeur van Kaap Skil, een museum van jutters en zeelui op Texel. Ook Kaap Skil onderging de laatste jaren een grondige metamorfose.
Lees meer:
Lees meer:
Lees meer: