nieuws
Nieuwe poging carnavalsmarkt Denekamp, editie vorig jaar afgelast vanwege noodweer

Wie nog een goede outfit zoekt voor carnaval kan volgende week zondag terecht in Denekamp. In combinatie met de maandelijkse Noabermarkt wordt dan namelijk ook een carnavalsmarkt gehouden. Vorig jaar stond die ook gepland, maar toen gooide slecht weer roet in het eten.
In Denekamp is elke tweede zondag van de maand een Noabermarkt met streekproducten. Geprobeerd wordt om daar steeds iets extra's bij te organiseren. Op zondag 11 januari is daarom de carnavalsmarkt. Iedereen mag daar carnavalskleding en -attributen verkopen. Met nog vier weken tot het carnavalsweekeinde hoopt de organisatie op veel bezoekers.
Vorig jaar stond er voor het eerst een carnavalsmarkt gepland, maar die werd toen op het laatste moment afgelast vanwege een weeralarm. Dit jaar doet de organisatie een nieuwe poging.
Lees meer: