nieuws
Vakantiebeurs Hardenberg ondanks gladde wegen goed bezocht
SVR vakantiebeurs Hardenberg trekt 6.500 bezoekers ondanks sneeuwval
Veel mensen verlangen nu al naar de zomervakantie. Helemaal nadat de sneeuw vannacht met bakken uit de lucht kwam. En dus gingen duizenden bezoekers vandaag ondanks winterse omstandigheden de weg op om naar de SVR-beurs in Hardenberg te gaan.
De beurs trekt normaal gesproken zo'n 8.000 bezoekers, maar het aantal bezoekers bleef dit jaar steken op 6.500. "Dat er ondanks het weer toch nog zoveel bezoekers kwamen hadden we niet verwacht", zegt voorzitter van de SVR Corine van Meel. "Dus we zijn best tevreden."
De Stichting Vrije Recreatie organiseert jaarlijks in januari en februari vier vakantiebeurzen, waar boerencampings uit binnen- en buitenland zich presenteren aan de kampeerliefhebbers. Ruim 350 boerencampings werken mee aan de vakantiebeurs, die zich vooral richt op recreanten die kleinschalig willen kamperen. Nu de campings zich hebben voorgesteld, is het alleen nog wel even wachten op mooier weer.