nieuws

Veel inwoners van Overijssel hebben luchtweginfectie als gevolg van griepepidemie

Veel mensen in Overijssel zijn ziek
Veel mensen in Overijssel zijn ziek © Thinkstock
Veel inwoners van Overijssel hebben last van de griepepidemie. De meest voorkomende klacht is een luchtweginfectie. De epidemie heerst in Nederland.
De epidemie lijkt in de GGD-regio Twente af te nemen. In de eerste week hadden in deze regio 505,4 mensen per 100.000 inwoners een luchtweginfectie. In week vijf zijn dat er nog 326,6 per 100.000 inwoners. Ook de klachten longontsteking, koorts en braken nam in de regio Twente af. 

Braken en diarree

Landelijk gezien kampen zeker 378 personen per 100 duizend inwoners  met een luchtweginfectie. In de GGD-regio IJsselland hadden de meeste mensen in week 3 een luchtweginfectie. 416 mensen per 100.000 inwoners hadden toen klachten. In IJsselland meldden relatief de meeste mensen zich met klachten over braken en diarree.
Lees meer:
Lees meer:
Lees meer:

Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie? Tip de redactie via WhatsApp of via de mail.