nieuws
Prinses Beatrix en Prinses Mabel bij uitreiking Prins Friso Ingenieursprijs op UT Enschede

Prinses Beatrix en Prinses Mabel zijn aanwezig bij de eerste uitreiking van de Prins Friso Ingenieursprijs op de Universiteit Twente.
Het Koninklijk Instituut Van Ingenieurs (KIVI) en de Universiteit Twente hebben eind vorig jaar besloten de titel 'Ingenieur van het Jaar' te vernoemen naar Prins Friso. In augustus 2013 overleed hij aan de gevolgen van een skiongeval. Hij was ingenieur werktuigbouwkunde en lucht- en ruimtevaarttechniek en ook was hij lid van de beroepsvereniging KIVI.
Dit jaar zijn voor de prijs landschapsarchitect Gijs van den Boomen, directeur Allard van Hoeken van Bluewater Energy Services en directeur Yvo Saanen van TBA genomineerd. De uitreiking vindt plaats op de Dag van de Ingenieur op 18 maart.
Lees meer:
Lees meer:
Lees meer:
Lees meer:
Lees meer: