nieuws
Jongen in elkaar geslagen bij straatroof in Hengelo
Jongen beroofd en in elkaar geslagen in Hengelo
Een 18-jarige jongen is op vrijdagavond 30 januari in elkaar geslagen en beroofd van zijn mobiele telefoon. Het gebeurde bij de Geelinktunnel onder de A1 bij de IJsbaanweg in Hengelo.
De jongen fietste onder de snelweg door en werd toen hij bijna weer boven was door twee jonge mannen tegengehouden en van zijn fiets getrokken. Terwijl hij op de grond lag kwamen er nog eens drie jonge mannen bij en de werd het slachtoffer door zijn vijf belagers over zijn hele lichaam getrapt en geslagen. Pas toen hij zijn mobieltje afgaf, maakten de vijf zich uit de voeten.
Signalement daders
Het was die avond donker bij het tunneltje omdat de straatverlichting het niet deed. Toch wist de jongen een signalement te geven van zijn belagers. Ze droegen allemaal donkere jassen met capuchons en spraken met een buitenlands accent. Ze waren allemaal tussen de 18 en 20 jaar oud en tussen de 1.80 en 1.85 meter lang. Eén van de jonge mannen droeg rode Air Max One Nikes met een wit Nike teken.