Acties

Vacatures afdeling P&O

Hoofdkantoor RTV Oost in Hengelo
Hoofdkantoor RTV Oost in Hengelo © RTV Oost
Ben jij een klantgerichte medewerker personeelsadministratie die doelmatig te werk gaat en snel kan schakelen? Voel jij je thuis in onze dynamische (want 24/7) omgeving? Dan heten wij je van harte welkom in ons team!
RTV Oost, het publieke mediabedrijf voor Overijssel, brengt nieuws en benadrukt de identiteit van de regio. Online en via radio en tv. RTV Oost is de meest geraadpleegde nieuwsbron van Overijssel.
Op de afdeling P&O is de volgende vacature ontstaan:
 • Medewerker P&O voor de lange termijn (18-20 uur/week)
 • 1 medewerker P&O tijdelijk voor de duur van 1 september 2022 tot en met 28 februari 2023 (32-36 uur/week)

Wat zoeken wij?

In eerste instantie zoeken wij een fulltime collega per 1 september 2022, maar over een aantal maanden zouden wij de vacature bij voorkeur met 2 collega’s voor elk een 50% dienstverband in willen vullen. Als Medewerker Personeelsadministratie werk jij aan de basis van een efficiënte en klantgerichte afdeling personeelszaken.

Waar ga je aan werken?

 • Je bent verantwoordelijk voor de volledige personeelsadministratie: dat houdt dat je alle in- en uitdiensttredingen en alle wijzigingen van onze collega’s (medewerkers, stagiaires, etc.) van begin tot einde verwerkt. Niet alleen de brieven, maar ook de verwerking in de personeels- en salarisadministratie.
 • Je houdt daarbij rekening met de wet- en regelgeving, de Cao voor het Omroeppersoneel en onze eigen regelingen.
 • Je bent aanspreekpunt voor de uitvoering van verzuim- en opleidingszaken.
 • Je houdt de contractadministratie bij en je zorgt dat medewerkers tijdig worden geïnformeerd als er iets wijzigt. Wijzigingen die medewerkers doorgeven verwerk je op de juiste manier.
 • Je faciliteert leidinggevenden bij de uitvoering van het vastgestelde P&O beleid en hun personele vraagstukken. Dan hebben we heb bijvoorbeeld over ziekteverzuimadvisering en –begeleiding, opleidingsbeleid, vacatures etc.
 • Je controleert de urenregistratie in Prompt, ons planningssysteem en je weet de knelpunten op gebied van uren, vakantiedagen en verlofregelingen daarbij op te lossen (natuurlijk in overleg met leidinggevenden en medewerkers)
 • Je update processen en procedures, bedrijfsregelingen en beleidsafspraken op P&O gebied.
 • Je voert de salarisadministratie uit in HR2Day (je verwerkt de mutaties, je maakt eventueel zelfstandig salarisberekeningen) en je zorgt waar van toepassing voor de informatieverstrekking aan de collega’s.
Hierbij bied jij een klantgerichte en proactieve P&O-ondersteuning. Jij staat garant voor kwaliteit, snelheid, nauwkeurigheid en betrouwbaarheid van de administratie. Je zet je op een professionele manier in voor het door ontwikkelen van de afdeling personeelszaken, haar werkwijzen en de service die de afdeling levert. Je zorgt met je collega’s voor een prettige en plezierige werksfeer en werkt tevens als zelfsturend team.

Wat is jouw profiel?

Ben jij een klantgerichte medewerker personeelsadministratie die doelmatig te werk gaat en snel kan schakelen? Voel jij je thuis in onze dynamische (want 24/7) omgeving? Dan heten wij je van harte welkom in ons team!
 • MBO 4 werk- en denkniveau, met minimaal 2 jaar ervaring in de personeels- en salarisadministratie
 • Kennis van Office Pakket in verband met het maken van samenvoegbestanden en rapportages
 • Ervaring met HR2Day en/of Prompt (planningssysteem) is een pré
 • Je maakt je nieuwe systemen snel eigen
 • Kennis van P&O-processen, financiële- en administratieve processen
 • Kennis van wetgeving, arbeidsrecht en toepassing van fiscale regelgeving
 • Meewerken aan HR- procesveranderingen en de implementatie van modules van het HR-systeem
 • Goede communicatieve vaardigheden en goede mondelinge en schriftelijke taalvaardigheid

Wat is ons aanbod aan jou?

 • Salaris conform schaal F
 • Een halfjaarcontract van 18-20 uur met uitzicht op langdurige samenwerking
Of
 • Een tijdelijk fulltime job voor de periode van 1 september 2022 tot en met 28 februari 2023
 • 200 vakantie-uren per jaar bij een fulltime dienstverband (36 uur)
 • Eindejaarsuitkering van 6% en vakantietoeslag 8%
 • Pensioenregeling volgens Pensioenfonds PNO Media
Voor meer informatie over de vacature kan je contact opnemen met dhr. Sjaak Munsterman of mw. Jos Telman via 074-2456456 of peno@rtvoost.nl.

Solliciteren

Zie je in deze baan voldoende uitdaging dan zien we graag jouw reactie middels een brief en CV tegemoet. Deze vacature staat open tot 25 augustus 2022. De gesprekken zullen plaats vinden tussen 30 augustus en 1 september 2022.

Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie? Tip de redactie via WhatsApp of via de mail.