Overige sporten

Duje Dukan vervangt Ryan Davis bij Landstede Hammers

Duje Dukan in zijn in Spanje
Duje Dukan in zijn in Spanje © Orange Pictures
Landstede Hammers heeft de 30-jarige Duje Dukan aan de selectie toegevoegd. De 2,08 meter lange Kroaat is in Zwolle de vervanger van Ryan Davis, zijn contract is in goed onderling overleg ontbonden.
"Het is hartstikke mooi dat Duje ons team komt versterken", zegt Aleksandar Todorov, algemeen manager van Landstede Hammers. "Hij heeft de afgelopen jaren veel ervaring opgedaan. Uiteraard in de Verenigde Staten, onder andere bij de Sacramento Kings, maar ook in Spanje. Met Duje voegen we weer een harde werker aan ons team toe en wij gaan ervan uit dat hij met zijn ervaring belangrijk gaat zijn voor onze ploeg."

Davis vertrekt

Ryan Davis en Landstede Hammers hebben de samenwerking per direct beëindigd. Op verzoek van Davis is het contract tussen speler en club ontbonden. "Het is jammer dat Ryan ons gaat verlaten, maar we hebben besloten om mee te werken aan zijn verzoek. Met Duje hebben we razendsnel een waardige vervanger in huis gehaald, dat is heel fijn", aldus Todorov.

Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie? Tip de redactie via WhatsApp of via de mail.