Nieuws

Mannen stelen hogedrukspuit van 4.000 euro in Zenderen

Een gloednieuwe hogedrukreiniger waar je niets voor hoeft te betalen, wie wil dat nou niet? In Zenderen zagen twee inzittenden van een bedrijfswagen begin november een buitenkansje langs de kant van de weg liggen.
Op een pallet lag een nieuwe hogedrukreiniger voor professioneel gebruik. Niet zo een die je eventjes optilt, maar een gevaarte van honderd kilo volgens de eigenaar die hem had laten bezorgen.
Maar die heeft er tot op de dag van vandaag geen plezier aan beleefd. De mannen in de bus zagen de pallet, tilden die op en hup, zo ging de hogedrukspuit de wagen in.
De nieuwwaarde van het schoonmaakapparaat is vierduizend euro. De politie vraagt in Plaats Delict of er mensen zijn die hier iets meer van weten. Ken je de daders, wellicht in combinatie met de bedrijfswagen, is de hogedrukspuit te koop aangeboden? De politie hoort het graag.

Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie? Tip de redactie via WhatsApp of via de mail.