Joop Munsterman

Munsterman zegt lidmaatschap KNVB op en moet vertrekken als voorzitter ATC

Joop Munsterman
Joop Munsterman © Pro Shots
Joop Munsterman is nu ook voorzitter af bij voetbalvereniging ATC'65 in Hengelo. Directe aanleiding is dat hij het lidmaatschap van de KNVB heeft opgezegd.
Volgens de reglementen van de voetbalbond kan iemand die geen lid is, geen bestuursfunctie bij een vereniging bekleden.

23 jaar

"Dat is de ultieme consequentie", betreurt secretaris Ton Ponds het besluit. "We hebben 23 jaar prima samengewerkt én dit is natuurlijk erg jammer voor ons als vereniging." Waarom Munsterman zijn lidmaatschap bij de KNVB heeft opgezegd, is niet bekend. 

Adviseur en hoofdsponsor

De voormalige voorzitter van FC Twente, die momenteel als zondebok wordt gezien van alle problematiek bij de club uit Enschede, blijft wel betrokken bij de tweedeklasser. "Hij blijft als adviseur van het dagelijkse bestuur bij onze club en hij is vanaf het nieuwe seizoen de hoofdsponsor van onze club." Dan prijkt Sepa Green op het shirt.
De taken van de voorzitter worden voorlopig waargenomen door de overige bestuursleden secretaris Ton Ponds en penningmeester Willem Boitelle. 
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie? Tip de redactie via een WhatsApp-bericht: 06 - 57 03 33 33.

Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie? Tip de redactie via WhatsApp of via de mail.