nieuws
Omstanders proberen kapotte trein tussen Steenwijk en Meppel weg te duwen

Een kapotte trein op het spoor tussen Steenwijk en Meppel veroorzaakte vanmiddag overlast en vertraging op het spoor. Enkele omstanders probeerden het probleem zelf op te lossen door de trein weg te duwen. Dat bleek alleen wat moeilijker dan gedacht.
Volgens een getuige maakte de trein geen contact meer met de bovenleiding. Omstanders probeerden de trein nog een stukje te duwen in de hoop dat er wel weer contact zou komen, maar dat lukte niet.
Passagiers die in de kapotte trein zaten, werden later uit de trein gehaald en met de bus verder vervoerd. De trein is weggesleept richting Steenwijk. De overgang van het spoor met de N371 kon vanwege de kapotte trein tijdelijk niet gebruikt worden. Inmiddels is het treinverkeer weer hervat.