nieuws

Geen voetbal maar sneeuwbal voor dames PEC Zwolle

Sneeuwballengevecht tussen voetbalvrouwen
Sneeuwballengevecht tussen voetbalvrouwen © Facebook Eredivisie Vrouwen
De voetbalwedstrijd tussen de vrouwen van Achilles '29 en PEC Zwolle gisteravond werd weliswaar afgelast, maar de dames van de twee Eredivisieploegen gingen op het veld toch de strijd met elkaar aan. Niet met een voetbal, maar met sneeuwballen.
De wedstrijd werd pas op het laatste moment afgelast omdat het maar bleef sneeuwen in Groesbeek. Toen de scheidsrechter daartoe besloot, waren de dames al begonnen aan de warming-up.
Omdat de speelsters uit Zwolle toch al op Sportpark De Heikant waren, besloten de dames de wedstrijd uit te vechten met sneeuwballen.
Volgens de NOS eindigde dat gevecht in 243-196. Een flinke nederlaag voor de dames uit Zwolle, maar gelukkig voor hen telt de uitslag niet mee voor de competitie.

Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie? Tip de redactie via WhatsApp of via de mail.