nieuws

Opmerkelijke oproep: Dedemsvaarter zoekt gospelzangers

Inmiddels hebben al meer dan 50 mensen gereageerd op de oproep van Bijker
Inmiddels hebben al meer dan 50 mensen gereageerd op de oproep van Bijker © Digital Vision.
Hij zocht 20 mensen die een gospellied kunnen zingen, maar inmiddels heeft hij al meer dan 50 reacties gekregen. ''Zoveel had ik er eigenlijk niet verwacht, al helemaal niet omdat ik verder nog niet veel informatie heb kunnen geven,'' vertelt een enthousiaste Bijker.

Een lekker gospellied

In zijn oproep is hij op zoek naar mensen die een lekker gospellied willen meezingen. ''Iedereen die zich heeft aangemeld, krijgt van mij vanavond de rest van de informatie.'' 

Een verrassing

Veel meer kan Bijker er nog niet over loslaten: ''Het wordt een verrassingsoptreden. Voor wie, wanneer en hoe, kan ik daarom nog niet zeggen.'' Wat hij wel vast kan verklappen, is dat het optreden binnen een paar weken plaatsvindt.

''Je hoeft niet eens te kunnen zingen''

Bijker is organisator van verschillende zangprojecten in Dedemsvaart. Dit is er één van. 
''Ik wil dat mensen gaan zingen en dat mensen het gaan proberen. Je hoeft voor dit project niet eens goed te kunnen zingen. Ik merk dat er behoefte is aan korte projecten zoals deze, niet aan lidmaatschappen en verplichtingen.''
De inschrijving voor dit project is -helaas voor de liefhebbers- vanmiddag gesloten.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie? Tip de redactie via een WhatsApp-bericht: 06 - 57 03 33 33.

Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie? Tip de redactie via WhatsApp of via de mail.