nieuws
Handbalsters Dalfsen verliezen na verlenging eerste finaleduel bij VOC Amsterdam

De handbalsters van Dalfsen hebben vanavond de eerste wedstrijd van de best-of-3 in de finale om de landstitel verloren bij VOC Amsterdam. In de hoofdstad werd het na verlenging 29-28 voor de thuisploeg.
Het was een spannende eerste helft, waarbij het verschil niet groter werd dan drie punten. Bij rust was het 11-12. Na de pauze was de beginfase voor Dalfsen en liep het uit naar 12-16. VOC kwam echter terug tot 17-17 en even later op 19-18 voor. Tien minuten voor het einde was het 20-20. Het bleef erg spannend in de slotfase en door een 25-25 stand na 60 minuten werd het verlengen. Daarin stond Dalfsen steeds voor, maar kwam VOC terug van 25-28 naar 29-28 en pakte het dus de zege.
Volgende week zondag is de return in Dalfsen. Als de Amsterdamse ploeg dan opnieuw wint is het landskampioen. Bij winst van Dalfsen volgt er een derde en beslissende wedstrijd in Amsterdam.