nieuws
A35 tussen Hengelo en Almelo afgesloten door ongeluk met vrachtwagen
Heleen de Geest van de ANWB over het ongeluk en de file
De A35 tussen Hengelo en Almelo is vandaag voor lange tijd afgesloten geweest na een ongeluk tussen een vrachtwagen en een auto. Door het ongeluk lag er accuzuur op de weg. De vertraging bedroeg op het hoogtepunt anderhalf uur.
Het doorgaand verkeer moest omrijden via de afrit Delden, om dan via de ring van Hengelo naar de toerit van Hengelo van de A1 te rijden.
Er stond een kilometerslange file. De vertraging op de A35 liep op tot bijna een uur. De file was rond 20.30 uur nog twee kilometer, maar het verkeer kan wel rustig passeren.
Op de Haaksbergerstraat, richting het centrum van Hengelo, was door de omleiding ook een file van zo'n twee kilometer ontstaan. Ook de Haaksbergerstraat in de richting van Beckum telde aan het begin van de avond twee kilometer file.
De politie roept getuigen op om een duidelijker beeld van het ongeluk te schetsen. Mensen mogen bellen met 0900-8844.