nieuws
Handtekeningen jagen bij open dag Go Ahead Eagles
Handtekeningen jagen bij Go Ahead Eagles
Fans van Go Ahead Eagles konden vandaag hun idolen de hand schudden en op handtekeningen jagen. De Deventer voetbalclub had haar jaarlijkse open dag.
Eén van de nieuwste spelers deelt enthousiast handtekeningen uit. "Ik heb al een beetje lamme armen", lacht Brem Soumaoro. "Maar het is leuk, want op deze manier heb ik contact met de fans."
De open dag is natuurlijk niet compleet zonder mascotte Harley. De zeearend trekt veel bekijks. "Hij is onder de indruk van alle mensen", vertelt eigenaar Gerrit Zandvoort. "Het is leuk dat wij op deze manier bij de club betrokken zijn. Ook komend seizoen staan we dus weer op het veld."
Doelstelling
Het nieuwe voetbalseizoen staat op het punt van beginnen en dus zijn de nieuwe doelen al gesteld. "We proberen zo goed mogelijk te eindigen", vertelt Soumaoro. "Natuurlijk is onze doelstelling om weer te promoveren naar de eredivisie."