nieuws
Almelose Minimapartij op de bres voor geld armoedebestrijding onder kinderen

De Almelose Minimapartij gaat handtekeningen verzamelen onder de inwoners van Almelo. Met het binnenhalen van zoveel mogelijk handtekeningen wil de partij voorkomen dat de gemeente Almelo geld voor armoedebestrijding onder kinderen aan andere zaken uitgeeft.
Almelo krijgt extra geld voor armoedebestrijding, maar het college van burgemeester en wethouders wil volgens de Minimapartij een groot deel van dit geld anders besteden. De Minimapartij wil dit voorkomen en start daarom een petitie. "Als het college niet naar de meerderheid van de gemeenteraad wil luisteren, dan schakelen we ook de stem van de inwoner van Almelo in", zegt Lieneke Bolhuis, fractievoorzitter van de Minimapartij.
Op zaterdag 14 oktober tussen 14.00 en 16.00 uur staan mensen van de Minimapartij op de Koornmarkt in Almelo om bewoners te vragen naar hun mening en om handtekeningen op te halen.