nieuws

Bedrijfseigenaren industrie Nijverdal stemmen tegen Investeringszone

Gemeentehuis Nijverdal-Hellendoorn
Gemeentehuis Nijverdal-Hellendoorn
Een groot gedeelte van de eigenaren van bedrijfspanden op het industrieterrein in Nijverdal hebben tegen de Bedrijven Investeringszone (BIZ) gestemd.
De BIZ was bedacht als belastingmaatregel waarvan de opbrengsten bedoeld waren voor verbetering van bedrijventerrein 't Lochter. Het draagvlak onder de ondernemers blijkt niet groot genoeg.

Stemming

Driekwart van de ondernemers deed mee aan de stemming, waarvan slechts 22 procent voor het plan was. Dat moest minimaal 66 procent zijn. In totaal waren er 324 stemmen.
De inkomsten van de BIZ waren voornamelijk bedoeld om de veiligheid te vergroten. Zo moesten er intelligente camera's komen en zou er permanent een eigen beveiligingsdienst aanwezig zijn.

Revitalisering gaat door

De revitalisering van het bedrijventerrein gaat in afgeslankte vorm gewoon door.
"We onderzoeken bijvoorbeeld de mogelijkheden voor een truckparking en zijn volop bezig met de vergroening", aldus wethouder Jelle Beintema.

Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie? Tip de redactie via WhatsApp of via de mail.