nieuws
Wat vind jij: Kruidnoten moeten het hele jaar te koop zijn in de winkels

De eerste kruidnoten zijn alweer gespot in de winkelschappen. De Plus Brughuis in Almelo heeft het in juli aangedurfd en dat zijn waarschijnlijk de eerste kruidnoten (pepernoten) dit jaar. Te vroeg? Of maakt dat helemaal niks uit?
De supermarkt in het stadion van Heracles heeft zich al een beetje ingedekt voor de commentaren van de 'vroege-pepernoothaters', getuige de tekst op de prijskaart. 'Voor de echte liefhebbers', is te lezen.
En volgens Jorik Letteboer, afdelingsmanager van de houdbare producten, is er een tweedeling onder de klanten. "De één vindt het hartstikke leuk en de ander vindt het verschrikkelijk", ervaart hij.
Hoe kijk jij hiernaar? Is het te vroeg? Of maakt het jou allemaal niks uit? Stem, en laat van je horen!
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie? Tip de redactie via een WhatsApp-bericht: 06 - 57 03 33 33.