Onder de Loep
Politie zoekt inbrekers bij palingkwekerij in Scheerwolde

De politie is op zoek naar drie mannen die hebben ingebroken bij een palingkwekerij aan het Steenwijkerdiep-Noord in Scheerwolde. Op beelden van de beveiligingscamera's is te zien hoe ze binnen een kassalade en een fooienpot leegroven.
De mannen hebben zich bijna allemaal vermomd met bivakmutsen. Toch komt één van de mannen duidelijk met zijn gezicht in beeld. Hij draagt rode handschoenen en een jas van Northface. Bij zijn handlanger valt een crèmekleurig petje op, met daarop een opvallend logo.
Tekst gaat verder onder de video
De beelden zijn gemaakt in de nacht van zaterdag 4 op zondag 5 juli. Na zo'n zeven minuten verlaten de inbrekers het pand. Ze lopen weg met een beetje geld uit de kassa en kleingeld uit de fooienpot. Ook stelen ze een zaklamp.
Tips?
De politie wil meer informatie over deze inbrekers. Herken je ze? Herken je dat logo op die pet? Alle informatie is welkom.
- Bel de tiplijn: 0800 - 6070 (gratis nummer)
- Stuur de politie Steenwijkerland een privébericht op Facebook
- Gebruik het tipformulier
- Bel Meld Misdaad Anoniem: 0800 - 7000